Procedúra:

Chemický peeling

Dĺžka ošetrenia:

od 15 do 30 minút

Cena:

od 35 € 1

Dĺžka hojenia:

3 - 7 dní

Doba efektu ošetrenia:

štandardne 6-12 mesiacov

1   *vid cenník

 Zlepšenie štruktúry pokožky
 Redukuje akné
 Anti aging efekt

Viac o procedúre:

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazívne ošetrenie , pri ktorom nanášame na pleť chemické látky. Ich pôsobením dochádza k narušeniu povrchových alebo aj hlbších vrstiev pokožky, čo vedie k exfoliácii, čiže olupovaniu odumretých buniek, následne sa tvoria bunky nové, pleť sa regeneruje a stimuluje sa kolagén.

Indikácie – vyhladenie a zjemnenie povrchu pleti, odstránenie drobných vrások, omladenie a rozžiarenie pleti , fotostarnutie, redukcia mazu, stiahnutie pórov, povrchové jazvičky, akné, farebné zjednotenie pleti , hyperpigmentácie, solárne keratózy. Aplikujú sa bez rozdielu veku, v opakovaných sedeniach, podľa indikácie a typu peelingu, na tvár, chrbát a dekolt, ruky.

Neostrata chemický peeling

Neostrata chemický peeling je povrchový peeling, pri ktorom využívame účinok AHA kyselín. Sú to prirodzené kyseliny vyskytujúce sa v ovocí a iných potravinách / napr. kys. glykolová, Kys. citronová, kys. mandlová/, sú rozpustné vo vode. Pomáhajú pleť hydratovať, obnovovať, pôsobia na jemné vrásky, znižujú výskyt a prejavy akné, redukujú póry, zlepšujú textúru a farebne zjednocujú pleť.

Retinol peel

Retinol peel je chemický peeling na báze 3% retinolu /prekursol kys. retinovej – Vit A/ v kombinácii s látkami Aminofyl a NeoCitriate pôsobia na tvorbu kolagénu, nabudia tvorbu kyseliny hyalurónovej a napomáhajú spevniť kožný matrix, na upokojenie pokožky je ďalšou zložkou bisabolol a vitamín E ako antioxidant. Redukuje jemné vrásky, hyperpigmentácie, drobné jazvičky, póry, omladzuje starnúcu pokožku, má aj jemný liftigový efekt, spevňuje pokožku.

TCA peeling

TCA chemický peeling je najbezpečnejší a najefektívnejší stredne hlboký chemický peeling, pričom hĺbka pôsobenia a účinku závisí od zvolenej koncentrácie kyseliny trichlóroctovej. Je vhodný na problematickú pleť s akne, rozšírené póry, indikáciou sú výraznejšie jazvičky po akné, rôzne typy pigmentácií, fotostarnutie, strie.

Fenol/TCA chemický peeling

Fenol / TCA je stredne hlboký peeling na báze kyseliny trichlóroctovej a fenolu. Ide o novo patentovanú technológiu, ktorá umožňuje aplikovať hlboký peeling iba s diskrétnym pocitom pálenia. Je vhodný na problematickú pleť s akné, rozšírené pory, indikáciou sú výraznejšie jazvičky po akné, rôzne typy pigmentácií, fotostarnutie, strie.

Lumpeel Cosmo chemický peeling

Lumpeel Cosmo je povrchový peeling, komplex alfa-hydroxykyselín a kyseliny tranexovej /TX/. Zlepšuje nerovnomerný tón pleti, slnečné a starecké škvrny, hyperpigmentácie, zjemňuje a vyhladzuje povrch pleti. Vďaka kyseline TX , ktorá preniká do bunkovej štruktúry pleti, kde zabraňuje nadmernej tvorbe pigmentu, pôsobí preventívne voči tvorbe hyperpigmentácií.

Chemický peeling

sa používa na zmiernenie prejavov starnutia pleti, vyhladenie a vypnutie pleti, na liečbu akné a pigmentácií. Pri ošetrení sa na pokožku tváre aplikuje roztok, pôsobením ktorého sa odlúčia povrchové alebo hlbšie vrstvy kože. Nasleduje proces hojenia, keď sa odlúčené bunky kože nahrádzajú novými.

 

Cenník

 • Neostrata peeling jedno ošetrenie
  40 €
 • Neostrata peeling balíček 6 ošetrení
  210 €
 • Neostrata peeling študentská zľava jedno ošetrenie
  35 €
 • Neostrata peeling študentská zľava balíček 6 ošetrení
  180 €
 • Retinolový peeling jedno ošetrenie
  50 €
 • TCA peeling jedno ošetrenie
  65 €
 • TCA /Fenol peeling jedno ošetrenie
  80 €
 • Lumpeel Cosmo
  70 €
 • Bio Re Peel
  70 €

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálne

Efekt:

individuálne

Beautifikácia

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

individuálne

Chirurgická korekcia jaziev

50€

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

trvalý efekt

 

Chirurgické odstránenie znamienok a kožných útvarov

od 75€

Scroll to Top