Procedúra:

Beautifikácia

Dĺžka ošetrenia:

individuálne

Cena:

individuálne

Dĺžka hojenia:

individuálne

Doba efektu ošetrenia:

individuálne

 Korekcia nerovností tváre
 Omladenie
 Oddýchnutý výraz tváre
 Prirodzený mladistvý vzhľad

Viac o procedúre:

Beautifikácia ako nový prístup  Estetickej medicíne

Nachádzame sa v dobe,  ktorá nám dáva reálnu možnosť vyzerať podľa svojich predstáv aj bez toho, aby sme použili invazívne úpravy tváre. Jeden z nových prístupov je beautifikácia, táto metóda je u žien stále atraktívnejšia.

 

Čo je cieľom Beautifikácie?

Beautifikácia je v aktuálnej dobe jedným z TOP žiadaných zákrokov Estetickej medicíny. Cieľom tejto metódy, resp. komplexného prístupu, je mierne korigovať kontúry tváre tak, aby zodpovedala predstavám a aktuálnym estetickým formám, ktoré krásu ženy zvýraznia. Malo by štandardne ísť o drobné a nenápadné zmeny, nie drastické zmeny, ktorú si okolie všimne na prvý pohľad. Drobné zmeny, ktoré sa vykonávajú napríklad pomocou kyseliny hyalúronovej či botulotoxínu, sú veľakrát nepoznané ani blízkymi ľuďmi. Okolie však určite zaznamená omladenejší a oddýchnutejší výraz.

 

Aký je postup pri Beautifikácii?

Pri úvodnej konzultácii si v komunikácii s expertom v oblasti Estetickej medicíny nastavíte vaše očakávania a predstavy. Lekár vám navrhne riešenie (vo forme plánovaných procedúr a očakávaných zmien) a časové horizonty ošetrení. Následne sa dohodnutý postup ošetrení realizuje. Na obrázku (nižšie) je uvedený plán Beautifikácie u klientky v časovom období 6-8 mesiacov.

 

 

 

Uvedené drobné zmeny a úpravy sa najčastejšie týkajú kontúrovania sánky, modelácie lícnych kostí či korekcie brady a pier, celkovej úpravy štruktúry pokožky a korekcii vrások. Cieľom metódy je zvýrazniť práve to, čo je na žene pekné a zaujímavé, resp. mierne korigovať nedostatky, aby k celkovej výzoru ženy čo najviac hodili. Zákroky a ošetrenia, ktoré sa pri beautifikácii využívajú, sú štandardne neinvazívne a bez nutnosti rekonvalescencie. Bežne sú opakovateľné a je možnosť kombinovať ich s inými procedúrami Estetickej medicíny. Výsledný efekt tejto metódy obyčajne trvá niekoľko mesiacov, záleží to samozrejme od typu tváre. Pravidelnou aplikáciou tejto metódy je možné zvýšiť dľžku efektu.

Posledné roky bolo účelom estetickej medicíny hlavne omladenie, poslednou dobou ju  využívajú aj mladšie pacientky. Chcú sa zveriť do rúk skúsených lekárov, aby im korigovali jemné nedokonalosti, ktoré ich osobne trápia. Najčastejšie žiadajú o korekciu kruhov pod očami, nerovnosti na nose či zvýrazniť malé pery. Modernými technikami však dnes vieme dosiahnuť aj modeláciu tváre, zvýrazniť lícne kosti či skorigovať tvar brady a tým celkovo zlepšiť profil.

 

 

dbf7b3c32506ef7aa1a4c41ab1385565-1000x666 49811a4a5ce72b381f34e1ced0153006-1000x666

Cenník

  • ošetrenie Beautifikácia
    individuálne *

(* individualne podla použitých ošetrení a materiálov)

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

od 30 do 45 min

Efekt:

12 - 24 mesiacov

Kyselina hyaluronová – výplne

od 160€

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

individuálne

Chirurgická korekcia jaziev

50€

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

trvalý efekt

 

Chirurgické odstránenie znamienok a kožných útvarov

od 75€

Scroll to Top