Procedúra:

Anti-aging kúra s Vitamínom C

Dĺžka ošetrenia:

30 min

Cena:

30 €

Dĺžka hojenia:

žiadna

Doba efektu ošetrenia:

Vhodné opakované ošetrenia

 Posilnenie imunitného systému
 Anti Aging efekt

Viac o procedúre:

Je vedecky dokázané, že vysoké dávky vitamínu C majú blahodárne účinky nielen na náš celkový zdravotný stav, ale v rámci estetickej medicíny infúzne podanie vitamínu C má výrazný anti-aging účinok.

Vitamín C ako významný antioxidant ochraňuje naše bunky pred voľnými radikálmi, pôsobí ako prevencia ich oxidačného poškodenia, ktoré v konečnom dôsledku vedie k starnutiu organizmu, vzniku nádorových ochorení, cievnym chorobám, duševným poruchám a pod. Ďalšia z jeho nezanedbateľných funkcií je podpora imunitného systému. Z dennej praxe je známe, že zvýšený príjem vitamínu C v prípade bežných ochorení horných dýchacích ciest má preukázaný vplyv na zmiernenie príznakov a skrátenie dĺžky ich trvania.

Nemenej významná je tiež jeho rola v tvorbe kolagénu, základnej stavebnej bielkoviny spojivových tkanív tela. Vitamín C zohráva úlohu aj v metabolizme železa, kde okrem iného podporuje jeho vstrebávanie. Jeho príjem pôsobí pozitívne aj na hladinu cholesterolu v krvi, funguje teda ako prevencia vzniku aterosklerózy či ischemickej choroby srdca.

 

 

Rozhovory a články

Cenník

  • Aplikácia vitamínu C
    30 € *

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálne

Efekt:

individuálne

Beautifikácia

Trvanie:

od 30 do 45 min

Efekt:

12 - 24 mesiacov

Aplikácia výplňových materiálov

od 160€

Trvanie:

individuálna

Efekt:

individuálna

Hormonálna dysbalancia

270€

Scroll to Top