Procedúra:

Liečba stresovej inkontinencie

Dĺžka ošetrenia:

do 45 min

Cena:

od 200€ 1

Dĺžka hojenia:

do 5 dní

Doba efektu ošetrenia:

12 až 18 mesiacov

1  vid cenník

 Krátka rekonvalescencia
 Časovo nenáročné zákroky
 Vysoká spokojnosť pacientiek
 Zlepšenie kvality intímneho života

Viac o procedúre:

Čo je stresová inkontinencia?

Stresová inkontinecia je najčastejšou formou inkontinencie. Prejavuje sa ako nedostatočné uzatvorenie močovej trubice pri zvýšenom tlaku v dutine brušne počas námahy – kašel, dvíhanie ťažkých bremien a pod.  dochádza k úniku moču. Je zvyčajne prejavom defektu závesného a podporného aparátu močového mechúra, močovej rúry a maternice. (Viac o stresovej inkontinencii TU, resp videá pod textom)

 

Možnosti liečby stresovej inkontinencie

Inkontinecia je teda nechcený, nežiadúci a nevedomý únik moču. Okrem medikamentóznej a chirurgickej liečby je v dnešnej dobe k dispozícii aj veľmi komfortné laserové ošetrenie špeciálnym laserom Mona Lisa Touch laser.

 

Komfortná liečba špeciálnym laserom

Ide o veľmi sofistikované ošetrenie, podstatou ktorého je stimulácia vaginálnej sliznice, ktorá po pôrode a hlavne po menopauze v dôsledku úbytku estrogénov stráca svoju pevnosť a pružnosť a tým nepriamo pôsobí na vznik inkontinencie.

Jedná sa o maximálne bezpečné a bezbolestné ošetrenie, ktoré stimuluje novotvorbu kolagénu a obnovenie slizničnej rovnováhy v pošve.  Výrazne sa spevní pošvová stena a  a tým sa zabezpečí obnova podpory močovej rúry a odstránenie  stresovej inkontinecie. Zároveň toto ošetrenie prináša aj omladenie intímnych partií, celkové spevnenie, ktoré pocíti nielen žena, ale aj jej partner.

 

Postup ošetrenia

Ošetrenie trvá cca 30-45 minút, doporučujeme tri ošetrenia v 6 týždňových intervaloch, ošetrenie je vhodné opakovať raz za 12 až 18 mesiacov.

Jedná sa o maximálne bezpečnú a efektívnu terapiu. Po laserovom ošetrení sa spúšťa regeneračný proces vo vaginálnom tkanive a novotvorba kolagénu, čo je zdl’havejší proces , ale zlepšenie klientky pociťujú už po prvom ošetreni.

 

Rozhovory a články

Cenník

  • 1. ošetrenie
    200 €
  • 2. ošetrenie
    160 €
  • 3. ošetrenie
    160 €

3 ošetrenia v 6 týždňových intervaloch

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálna

Efekt:

individuálna

Hormonálna dysbalancia

270€

Trvanie:

individuálna

Efekt:

individuálna

Hormonálna dysbalancia

270€

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

trvalý efekt

 

Chirurgické odstránenie znamienok a kožných útvarov

od 75€

Scroll to Top