Procedúra:

Resurfacing CO2 laserom

Dĺžka ošetrenia:

45-60 min

Cena:

od 200€

Dĺžka hojenia:

7 dní

Doba efektu ošetrenia:

12 mesiacov

 Prevencia a spomalenie starnutia
 Vyhladzuje vrásky a výrazné znaky starnutia
 Redukuje akné
 Zlepšuje elasticitu pokožky

Viac o procedúre:

Ide o modernú laserovú technológoiu omladenia pleti. Na našej klinike používame frakčný laser SmartXIDE od talianskej spoločnosti DEKA. Pri zákroku dochádza podľa individuálneho nastavenia parametrov k narušeniu a odpareniu povrchovej vrstvy kože, pričom laserový lúč pôsobí na pokožku v mikrobodoch a vytvára mriežku. Striedajú sa ožiarené body s nepoškodenou kožou a tým sa urýchľuje proces hojenia.

Laserový resurfacing má silný anti-aging účinok – novotvorbou pokožky sa štartuje v zvýšenej miere tvorba kolagénu a elastických vlákien, pleť sa vypne, zlepší sa jej textúra, vyhladia sa vrásky. Ošetrenie eliminuje jazvičky, pigmentácie a iné nedokonalosti pleti, dá sa využiť na redukciu strií. Lokalitou ošetrenia je tvár, krk, dekolt, ruky, brucho. Po zákroku sa vytvárajú mikroskopické chrastičky a začína ošupovanie. Nutné je vyvarovať sa slnečnému žiareniu a pravidelne sa ošetrovať krémom na urýchlenie hojenia. Regenerácia nastupuje do 10-14 dní. Ošetreniu predchádza individuálna konzultácia s lekárom.

Alternatívou jde ošetrenie CoolPeel – predstavuje najnovšiu inováciou využitia CO2 laseru, pričom prináša výsledky tradičného CO2 resurfacingu bez dlhej doby hojenia. Frakčný laser SmartXide firmy DEKA je jediná technológia, ktorá dokáže vykonať CoolPeel.

Využíva špecifický pulzný režim tzv „studený“ H-impulz + krátky impulz, ktorý poskytuje ablatívne ošetrenie bez tepelného poškodenia okolitého tkaniva. Doba hojenia je preto minimálna, pričom výsledky CO2 resurfacingu sa dosahujú. Ošetrenie je bezpečné, po ošetrení je koža jemne začervenalá, pričom erytém (začervenanie) ustupuje rýchlo. Výsledkom je rozjasnená, mladšie vyzerajúca pleť.

 

 

 

pred po

Cenník

 • Ľahký resurfacing prvé ošetrenie
  200 €
 • Druhé ošetrenie (po 4 týždňoch)
  160 €
 • Tretie ošetrenie (po 4 týždňoch)
  160 €
 • Hlbkové ošetrenie
  360 €

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálne

Efekt:

individuálne

Beautifikácia

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

trvalý efekt

 

Chirurgické odstránenie kožných útvarov a znamienok

od 55€

Trvanie:

15 min

Efekt:

1 týždeň

Ošetrenie LED lampa

14€

Scroll to Top