Procedúra:

Odstraňovanie rozšírených cievok

Dĺžka ošetrenia:

od 15 - 30 min

Cena:

od 12 € 1

Dĺžka hojenia:

Do 3 dní

Doba efektu ošetrenia:

Trvalý efekt

* vid cenník

 Časovo nenáročné zákroky
 Krátka až žiadna rekonvalescencia
 Vhodné pre mužov aj ženy
 Vysoká spokojnosť klientov

Viac o procedúre:

Najefektívnejší spôsob ošetrenia cievnych lézií je NdYag Laser. Laserový lúč sa cielene vychytáva v krvnom farbive v cievke /hemoglobíne/, tepelne reaguje, farbivo sa rozloží a upchá cievku. Tá sa rozruší a následne časom vstrebe. Na našej klinike používame vysoko výkonný laser značky DEKA s kontaktným chladením. Vďaka chladeniu je ošetrenie šetrné a minimálne bolestivé. Ošetrenie sa využíva na riešenie rozšírených cievok na tvári, pričom najčastejšou lokalitou sú líca, nos, nosové krídla, ale aj na iných častiach tela napr. dekolt, drobných cievnych nádorčekov /hemangiomov/ na tele. Na rozšírené drobné cievky, do 1 mm a na väčších plochách tváre a krku sa používa UPL pulzné svetlo vo vaskulárnom režime, obdobne na plošné začervenanie pokožky a zmiernenie prejavov rosacey v špeciálnom režime. Vysoko výkonným NdYag Laser používame aj na cievky a metličkové varixy na dolných končatinách. Ošetrujeme cievky do priemeru 4 mm. Väčšie spadajú už do rúk chirurga. Po ošetrení nie je potrebné nosiť kompresívne pančuchy.

Pomocou liečebného laserového lúča sa dajú odstraňovať rozšírené cievky, žilky na tvári, difúzna červeň, cievne uzlíky a pavúčikovité névy, rozčírené cievky na dolných končatinách, vrodené cievne anomálie (angiómy, hemangiómy). Počas ošetrenia preniká liečebný lúč do postihnutého tkaniva, bez toho aby poškodil pokožku, dochádza k deštrukcii tkaniva ciev následnému zlepšeniu stavu.

pred Po

Cenník

 • Základná cena ošetrenia
  10 €
 • 1 laserový pulz
  2 €
 • 1 hemangióm
  20€
 • 2 – 5 hemangiómov
  40€
 • Nad 5 hemangiómov
  5 €ur / každý ďalší hemangióm

Ošetrenie raz za 4 - 5 týždňov

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálne

Efekt:

individuálne

Beautifikácia

Trvanie:

od 30 do 45 min

Efekt:

12 - 24 mesiacov

Aplikácia výplňových materiálov

od 160€

Trvanie:

do 45 minut

Efekt:

individuálna

Sklerotizácia varixov (krčové žily)

320€

Scroll to Top