Procedúra:

Drakuloterapia pri vypadávaní vlasov

Dĺžka ošetrenia:

Od 30 – 45 min

Cena:

90 €

Dĺžka hojenia:

do 7 dní

Doba efektu ošetrenia:

Vhodné opakované ošetrenia

 Posilňuje vlasy a ich pevnosť a rast
 Zlepšuje kvalitu vlasov
 Vhodné pre mužov i ženy
 Revitalizuje pokožku

Viac o procedúre:

Drakuloterapia, resp. plazmaterapia pre vlasy

Injekčná aplikácia špeciálne spracovanej vlastnej plazmy do pokožky hlavy zabezpečuje obnovu buniek, urýchlenie rastu a regeneráciu vlasov.

 

Ošetrenie vlastnou plazmou

Ide o ošetrenie autológnym biomateriálom – špeciálne spracovanou krvnou plazmou so zvýšenou koncentráciou krvných doštičiek. Ošetrenie vhodné okrem regenerácia vlasov aj pre regeneráciu vystresovanej a starnúcej pokožky, ako aj na ošetrenie drobných jazvičiek a nerovností po akné, na ošetrenie jemných strií.

Pri tejto procedúre sa v snahe o omladenie pleti používa krvná plazma, ktorá je bohatá na krvné doštičky. Drakuloterapia predstavuje prirodzené a efektívne obnovy buniek a regeneráciu vlasov. Je možné spomaliť proces starnutia, a to vďaka informáciám, ktoré sú zapísané v krvi každého jedinca.
Vyhľadávaná je medzi pacientmi, ktorých trápia problémy vo vlasovej časti hlavy. Na miestach, kde sú vlasové cibuľky zachované, dochádza k opätovnému rastu vlasov.

 

Priebeh ošetrenia

Pri tomto type terapie sa využíva vlastná krv každého pacienta. Ide o zanedbateľný odber, do 16 mililitrov. Následne sa odobratá krv umiestni do špeciálnej centrifúgy, kde sa od seba oddelia jednotlivé zložky krvi.
Pre ošetrenie Drakuloterpia sú dôležité krvné doštičky, ktoré obsahuje práve jedna zo zložiek – plazma. Jej súčasťou sú totiž rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú vlasové bunky a pokožku a zároveň podporujú a urýchľujú rast vlasov. Získaná plazma sa bezprostredne aplikuje priamo na miesto, ktoré si zákrok vyžaduje.

 

Informácia k ošetreniu

Ošetrenie trvá približne 30 minút. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné podstúpiť tri až päť opakovaní intervale cca 14 dní.

pred po

Cenník

  • Drakuloterapia pri vypadávaní vlasov
    90 € *

* cena za jedno ošetrenie, počet ošetrení sa určí pri úvodnej konzultácii

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálne

Efekt:

individuálne

Beautifikácia

Trvanie:

od 30 do 45 min

Efekt:

12 - 24 mesiacov

Kyselina hyaluronová – výplne

od 160€

Trvanie:

Do 30 min

Efekt:

3-6 mesiacov

Nefertiti lift

120 do 260€

Scroll to Top