Procedúra:

Chirurgická korekcia jaziev

Dĺžka ošetrenia:

do 30 min

Cena:

od 50 €

Dĺžka hojenia:

do 7 dní 1

Doba efektu ošetrenia:

individuálne

1  riziko tvorby hematómov

 Vhodné pre mužov aj ženy
 Možnosť ošetrenie aj CO2 laserom

Viac o procedúre:

Jazvy na tele (po úraze, ochoreniach kože, zákrokoch alebo problematickom akné) môžu pre mnohých ľudí znamenať dosť závažný estetický problém. Existuje niekoľko spôsobov, pomocou ktorých dokážeme jazvu odstrániť a zbaviť klienta pocitu nedokonalosti, najmä ak sa jazva nachádza na viditeľnom mieste a priťahuje neželanú pozornosť.
Jednou z možností korekcie jaziev je chirurgické odstránenie jazvy. Ošetrenie sa realizuje ambulantne, výber stehov je potrebný po 7-14. dňoch v závislosti od lokalizácie pôvodnej jazvy. Chirurgické odstránenie jazvy môže byť žiaľ spojené s rizikom jej opätovného vzniku, niekedy i vo výraznejšej forme.
Nie každú jazvu je možné upraviť chirurgicky, čiže odstránením a opätovným zašitím kože. Ide hlavne o tzv. keloidné a hypertrofické jazvy. Najčastejšie bývajú na pleciach, v oblasti dekoltu, na chrbte, ale môžu byť aj inde na tele. Vznikajú po predošlej traumatizácii kože, úraze, ale niekedy aj po adekvátnom chirurgickom ošetrení (napr. odstránení znamienka), či po nepatrnom podnete (očkovanie, uštipnutie hmyzom).Jazvy môžu byť rôzneho tvaru, veľkosti a zložitosti, avšak väčšinu z nich je možné minimálne vylepšiť, niekedy odstrániť a zbaviť vás tak problému so vzhľadom pokožky.

Cenník

  • Chirurgické odstránenie - podľa veľkosti
    od 100 €
  • Aplikácia Diprophos
    50 € jedna aplikácia

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálne

Efekt:

individuálne

Beautifikácia

Trvanie:

od 30 do 45 min

Efekt:

12 - 24 mesiacov

Kyselina hyaluronová – výplne

od 160€

Trvanie:

do 45 minut

Efekt:

individuálna

Sklerotizácia varixov (krčové žily)

320€

Scroll to Top