Procedúra:

Celulitída – komplexná liečba

Dĺžka ošetrenia:

60-120 min

Cena:

120 €

Dĺžka hojenia:

žiadne

Doba efektu ošetrenia:

6-8 mesiacov

 Zlepšuje vzhľad „pomarančovej“ kože
 Zlepšuje elasticitu pokožky
 Odstraňuje tukové ložiská v podkoží
 Bez plastickej operácie

Viac o procedúre:

Celulitída 4 stupne

  1. Najľahšia forma sa objavuje iba pri stlačení pokožky medzi dvoma prstami, pri tzv. štípacom teste
  2. Druhý stupeň sa prejavuje nerovnosťami kože, ktoré sú viditeľné pri napnutí svalov, sedení alebo pri ostrom bočnom svetle
  3. Tretie štádium je typické nerovnosťami, ktoré sú viditeľné vždy, bez ohľadu na polohu.
  4. Najhorší stupeň celulitídy sprevádzajú opuchy, výrazné nerovnosti pokožky, niekedy i zväčšenie tukového tkaniva a často i bolestivosť. V tomto prípade sa už nejedná len o estetický, ale aj zdravotný problém

Celulitída liečba

Inovatívny prístroj TriActive+ využíva pri liečbe celulitídy laserové, ultrazvukové a rádiofrekvenčné, masážne a chladiace metódy v rôznych kombináciách na dosiahnutie optimálneho výsledku pri liečbe komplexného problému, ktorým celulitida skutočne je.

Laserová stimulácia v prvom kroku podporuje funkciu krvného a lymfatického obehu a za pomoci rádiofrekvenčnej hlavice zlepšuje vyživovanie kože a podkožného tkaniva.

Rádiofrekvenčné ošetrenie tiež stimuluje sťahovanie kolagénových vlákien, čím prispieva k obnoveniu pevnosti pokožky a odvádzaniu nahromadených tekutín v podkoží. V ďalšom kroku TriActive+ pomocou rytmickej podtlakovej masáže napomáha procesu odvádzania lymfy z tela a obnovuje pružnosť kolagénových vlákien v podkožných tkanivách.

 

Ako postupujeme pri liečbe celulitídy?

Liečba je koncipovaná ako 8 týždňový anticelutický program (detailne TU), zložený z procedúr, ktoré pomôžu odbúraniu celulitídy. Pri dodržaní tohoto postupu máme veľmi pekné výsledky v eliminácii zhoršovania stavu. Vieme výrazne zlepšiť estetický vzhľad problému.

 

 

pred po

Rozhovory a články

Cenník

  • Ošetrenie celulitídy
    120 €

Na dosiahnutie želaného efektu je potrebné absolvovať 6 ošetrení v týždňových intervaloch, pri úhrade 5 ošetrení je šieste ošetrenie zdarma.

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

do 45 minut

Efekt:

individuálna

Sklerotizácia varixov (krčové žily)

320€

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

individuálne

Chirurgická korekcia jaziev

50€

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

trvalý efekt

 

Chirurgické odstránenie znamienok a kožných útvarov

od 75€

Scroll to Top