Procedúra:

Aptos (niťový lifting)

Dĺžka ošetrenia:

do 60 min

Cena:

Od 900 € 1

Dĺžka hojenia:

do 7 dní 2

Doba efektu ošetrenia:

18 až 24 mesiacov

 vid cenník 2  riziko tvorby hematómov

 Prirodzene vyzerajúce výsledky
 Celkové spevnenie povädnutých líc a kontúr tváre
 Tvár vyzerá mladšia a oddýchnutá
 Odďaluje nutnosť chirurgickej intervencie

Viac o procedúre:

Kedy je vhodné použiť Aptos niťový lifting?

Postupom starnutia pokožky dochádza k oslabovaniu tkaniva, strate tvárového tuku a ochabnutiu podkožnej štruktúry. V postihnutých oblastiach sa to navonok prejaví ako ovísanie kože (odborne ptóza). Tento stav je evidentný na lícach, okolo očí, obočia, sánky a krku, čo dodáva tvári obyčajne starnúci vzhľad. V minulosti bol jediným riešením tohto problému operačný facelift. V súčasnosti majú k dispozícii klienti menej invazívnu metódu, ktorá dokáže nadvihnúť, vytvarovať a spevniť ovísajúce tkanivo v oblasti tváre a krku.

 

Princíp Aptos liftingu

Ide o modernú metódu, ktorá oddiaľuje nutnosť chirurgického liftingu tváre. Metóda známa ako APTOS (alebo tzv. “zlaté nite”) jednoducho a šetrne zaistí napnutie  povolenej kože tváre pomocou niekoľkých vpichov a systému jemného uchytenia tkanív. APTOS sú vstrebateľné nite s háčikmi, určené k liftingu a spevneniu pleti, používajú sa od roku 1996. Základom nití P(LA/CL) je polymliečna kyselina a polykaprolaktón, v súčasnosti sa používajú už aj nite s kyselinou hyalurónovou. Chirurg pri tomto ošetrení špeciálnymi niťami spevňuje a dvíha rôzne časti tkanív tváre. Ošetrenie sa vykonáva špeciálne tvarovanými dlhými ihlami, cez ktoré sú aplikované dané nite. Na tvári tak neostanú žiadne stopy po rezoch alebo jazvy. To je jedna z mnohých výhod oproti klasickým invazívnym zákrokom na napnutie pleti. Aptosové nite majú aj ďalšie účinky – zlepšujú tonus, textúru, farbu a hydratáciu pleti.

 

Na ktorú časť tváre je vhodný Aptos?

Tento typ zákroku používame najčastejšie na korekciu strednej časti tváre, sánkového oblúka, horného obočia a oblasti ústnych kútikov. Výhodou tejto techniky je krátky operačný čas a rýchla rekonvalescencia. Obľúbený je medzi ženami v strednom veku, keďže poskytuje možnosť dokorigovať drobné asymetrie a opakovať ho po niekoľkých rokoch, približne po piatich. Zákrok na našom pracovisku prevádzame už desať rokov, za toto obdobie sme nemali jedinú reklamáciu.

Aptosové nite sú bezpečné materiály a v chirurgii sa používajú už viac ako 30 rokov.

 

Informácia k ošetreniu

Ošetrenie bežne trvá cca 60min, dĺžka hojenia do 7 dni, efekt ošetrenia 1824 mesiacov.

 

 

 

 

Rozhovory a články

Cenník

  • Apthos niťový lifting
    od 900 do 1 100 €

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálne

Efekt:

individuálne

Beautifikácia

Trvanie:

od 30 do 45 min

Efekt:

12 - 24 mesiacov

Kyselina hyaluronová – výplne

od 160€

Trvanie:

do 30 min

Efekt:

trvalý efekt

 

Chirurgické odstránenie znamienok a kožných útvarov

od 75€

Scroll to Top