Procedúra:

Hormonálna dysbalancia

Dĺžka ošetrenia:

individuálna

Cena:

270 €

Dĺžka hojenia:

žiadna

Doba efektu ošetrenia:

individuálna

 Komplexný prístup
 Vysoká spokojnosť pacientiek

Viac o procedúre:

Čo je hormonálna dysbalancia?

Ide o hormonálnu „ nerovnováhu“, ku ktorej dochádza v organizme počas rôznych procesov ( tehotenstvo, menopauza, andropauza, rôzne ochorenia). Je dôležité vnímať svoje telo. Počúvať ho a pomôcť mu zvládať prirodzené procesy jednoduchšie a prirodzenejšie. Starnutie, sprevádzané hormobálnou dysbalanciou je bežnou súčasťou ľudského života. Nevyhne sa mu nikto z nás.

 

Sprievodné znaky dysbalancie

Sprevádzané je viacerými prirodzenými hormonálnymi javmi. Ako v prípade žien, tak i v prípade mužov. Úbytok pohlavných hormónov je pri nežnom pohlaví začiatkom obdobia, ktorému hovoríme menopauza, u mužov je to zas andropauza. V oboch prípadoch je toto životné obdobie náročné. Telo prechádza mnohými zmenami a je dôležité vyrovnať sa s nimi. V opačnom prípade môže dôjsť k zhoršeniu zdravotného stavu, napríklad k progresu osteoporózy či kardiovaskulárnych ochorení.

Počas menopauzy a andropauzy však trpí aj naše duševné zdravie. Zmeny sú stresujúce, sme podráždení, nesvoji. Pomoc pre hormonálnu dysbalanciu existuje a je na blízku.

 

Komplexné riešenie problému

Klinika MEDICOR ponúka všetkým ľuďom v období životných hormonálnych zmien a dysbalancie odborné poradenstvo a ambulanciu, v ktorej sú vám k dispozícii špecialisti na gynekológiu, osteoporózu, endokrinológiu, estetickú medicínu, psychológiu a psychiatriu.

 

 

 

Rozhovory a články

Cenník

  • Hormonálna dysbalancia
    270 €

(Cena zahŕňa špeciálne odbery, denzitometrické vyšetrenie, mamografické vyšetrenie a konzultácie)

Chcem sa objednať

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov, kliknite TU

Predošlí návštevnici tejto stránky pozerali následne aj tieto ošetrenia

Trvanie:

individuálna

Efekt:

individuálna

Hormonálna dysbalancia

270€

Trvanie:

do 45 min

Efekt:

12 až 18 mesiacov

Liečba stresovej inkontinencie

od 200€

Trvanie:

30 min

Efekt:

Vhodné opakované ošetrenia

Anti-aging kúra s Vitamínom C

30€

Scroll to Top